Kreator
Budownictwa Roku

— 2023 —

Dominik Szela

współwłaściciel i prezes zarządu Suez Izolacje Budowlane Sp. z o.o.


Przygodę z Suez rozpoczął od wyodrębnienia izolacji z szerokiego pojęcia „budowlanka”, prowadząc edukację w zakresie ich ważności w procesie budowlanym. Jego misją stało się konsekwentne i świadome podnoszenie rangi izolacji w budownictwie. Na budynek oraz proces budowlany patrzy holistycznie, widząc powiązania pomiędzy poszczególnymi branżami, wzajemne zależności i możliwości usprawnień. Na pierwszym miejscu stawia zawsze dobro klienta oraz współpracę na jasnych zasadach. Chce, aby klient podejmował decyzję, znając pełne dane, koszty i terminy, nawet jeśli niesie to ryzyko niepodjęcia współpracy. Wierzy, że tylko szczerość oraz klarowność komunikatów prowadzi do budowania trwałych relacji z klientami, a także z pracownikami.  
Buduje biznes oparty na wartościach, docenianiu oraz szacunku do człowieka. Ceni sobie różnorodność potencjałów i talentów. Dba o to, by praca zespołu, który tworzy, przebiegała w dobrej atmosferze pełnej współpracy, zrozumienia i poszanowania wartości ważnych dla każdego z pracowników.
 


Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2023 otrzymała również firma SUEZ IZOLACJE BUDOWLANE Sp. z o.o. oraz produkt Wpusty oraz akcesoria dachowe marki Topwet

 

Projekt i wykonanie EVIONICA