Kreator
Budownictwa Roku

— 2023 —

Wpusty oraz akcesoria dachowe marki Topwet

 

Niezmiennie od wielu lat produkty, które cieszą się największą popularnością, to wpusty i akcesoria dachowe marki Topwet. Firma Suez Izolacje Budowlane jest ich generalnym dystrybutorem w Polsce. Wpusty dachowe są nieodzownym elementem układu hydroizolacyjnego, stąd ciągła edukacja w zakresie tego, że ich jakość powinna być równie wysoka co stosowanego pokrycia dachu płaskiego. Największą popularnością cieszą się wpusty ze zintegrowanym kołnierzem hydroizolacyjnym (m.in. bitumicznym, PVC, EPDM). Zapewnia on 100% szczelność oraz skutecznie odprowadza wodę z połaci dachowej. Świetnie współdziała ze spadkami wytworzonymi z klinów styropianowych, dzięki czemu praca wykonawcza jest przyjemna i szybka, a rezultaty w pełni satysfakcjonujące.
Do realizacji dachów płaskich stosuje się także inne akcesoria Topwet, takie jak: przepusty kablowe, rzygacze, przelewy bezpieczeństwa i odpowietrzenia kanalizacji.
Produkty tej marki są chętnie kupowane przez klientów, proponowane przez doradców, jak również wykorzystywane podczas realizacji inwestycji zleconych firmie Suez. Klientom polecane są te produkty, które zostały przetestowane i sprawdzone przez firmę. Jest to zgodne z wartościami spółki, która stawia na szczerość oraz współpracę.
W hydroizolacji dachów oraz stosowaniu wpustów dachowych doskonale potwierdza się przekonanie, że: co tanie, to drogie. Doświadczenia setek inwestorów wskazują, że najtańsze izolacje wykonuje się z najdroższych materiałów, dlatego zalecane są produkty najwyższej jakości, takie jak te – marki Topwet.
 


SUEZ IZOLACJE BUDOWLANE Sp. z o.o.

ul. Langiewicza 18
35-021 Rzeszów
tel. 573 580 858
www.suez.com.pl

Projekt i wykonanie EVIONICA