Kreator Budownictwa Roku
Gala 2019

Kreator Budownictwa Roku 2019


IX edycja projektu i nowi laureaci

Poznaliśmy laureatów tytułu Kreator Budownictwa Roku 2019

Za nami uroczysta gala, podczas, której już po raz dziewiąty wyróżniliśmy osoby i firmy kreujące rynek budowlany.

Galę w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich otworzył prof. Zbigniew Kledyński, prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.
– Po to jest ten projekt, żeby nagrodzić Państwa, za to że w tym codziennym trudzie – nie łatwym, bo branża budowlana ma cały szereg różnego rodzaju swoich smaków – jesteście najlepsi. To Państwo, pomimo licznych ograniczeń, potrafią tę pozycję budować, nie tylko dla siebie, ale także dla wszystkich klientów i partnerów na rynku budowlanym – mówił prof. Zbigniew Kledyński.

Wśród gości honorowych był Artur Soboń, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.
– Dział budownictwa jest kluczowy dla polskiej gospodarki, dlatego mam nadzieję, że wspólnie z Państwem będziemy przygotowywać dobre projekty tak, aby wspierać proces inwestycyjno-budowlany – mówił Artur Soboń. – Znajdujemy się w gronie tych wszystkich, którzy są najsilniejsi na rynku, a dziś jesteśmy
w gronie najlepszych, wyznaczających kierunki.

Podsumowania gali dokonała Aneta Grinberg-Iwańska, prokurent Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa sp. z o.o.
 – Dziś do grona wyróżnionych dołączyło 20 osób i firm. Nasi laureaci nie tylko przyczyniają się do rozwoju polskiego budownictwa, ale i do kondycji całej krajowej gospodarki – mówiła Aneta Grinberg-Iwańska. – Gratuluję i jest mi niezmiernie miło, że wciąż mamy kogo i za co nagradzać, bo to właśnie Państwo są dowodem na to, że nie brakuje na polskim rynku kreatorów i innowatorów.

Po części oficjalnej związanej z przyznaniem tytułów Kreator Budownictwa Roku 2019 odbył się koncert fortepianowy, podczas ktorego mogliśmy wysłuchać utwórów Ignacego Jana Paderewskiego –„Krakowiak fantastyczny”, a także Fryderyka Chopina, m.in. Etiudy Rewolucyjnej w wykonaniu Aleksandry Czernieckiej.

Projekt Kreator Budownictwa Roku odbywa się pod patronatem honorowym
i z udziałem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Partnerem biznesowym wydarzenia Kreator Budownictwa Roku 2019 jest Opel Poland. Patronat medialny objął dziennik „Rzeczpospolita”. Galę poprowadziła Dorota Gardias.

Organizatorem projektu Kreator Budownictwa Roku jest Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa sp. z o.o.

fot. Marek Jaśkiewicz
LAUREACI
2019
FOTORELACJA
zobacz więcej
Projekt i wykonanie EVIONICA