Kreator
Budownictwa Roku

— 2023 —

Program kosztorysowy Norma EXPERT

Norma EXPERT to zaawansowane technologicznie oprogramowanie do kosztorysowania przygotowane przez firmę Athenasoft. Stale rozwijane o nowe narzędzia i funkcjonalności jest jednym z najchętniej wybieranych programów kosztorysowych na rynku. Programy Norma zyskały duże uznanie, a ich zasięg stale rośnie, gdyż ich zaletami są intuicyjny, przyjazny interface oraz imponujący zakres funkcji, dostępnych w podstawowej wersji Normy EXPERT.
Wśród funkcji programu są wszystkie te, które ułatwiają codzienną pracę z kosztorysem, m.in.: automatyczne generowanie pozycji kosztorysowych, integracja z bazami materiałów i cen, możliwość wykorzystania katalogów KNR, importer skanów PDF.
Zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z narzędzi do analizy kosztów i rejestracji zmian, wbudowanej przeglądarki BIM, eksportu do MS Project i Excel czy najnowszego mechanizmu przeliczania kosztorysu z wykorzystaniem wskaźników waloryzacyjnych Intercenbud.
Norma EXPERT może być zintegrowana z innymi systemami zarządzania projektem, co ułatwia wymianę danych między różnymi działami firmy, a także współpracę z podwykonawcami i dostawcami poprzez udostępnianie im kosztorysów w popularnym formacie.
Dzięki automatyzacji oraz zaawansowanym funkcjom program może znacznie przyspieszyć tworzenie kalkulacji. To oszczędność czasu i zasobów, co jest istotne w dzisiejszym dynamicznym środowisku budowlanym. Wysoka dokładność kosztorysów oraz możliwość ich aktualizacji dają poczucie bezpieczeństwa i przewidywalności wycen.

 

ATHENASOFT Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 7
03-197 Warszawa
tel. 22 594 05 60
www.ath.pl

Projekt i wykonanie EVIONICA