Kreator
Budownictwa Roku

— 2023 —

SOFTWAREONE POLSKA


ul. Siedmiogrodzka 9, 01-204 Warszawa, tel. 505 799 573
www.softwareone.com/pl-pl

SoftwareOne jest światowym dostawcą oprogramowania end-to-end oraz rozwiązań technologicznych w chmurze, z siedzibą w Szwajcarii. Dzięki oferowanym usługom, opartym na IP i technologii, umożliwia firmom holistyczne opracowanie i wdrożenie strategii transformacji biznesowej, technologicznej oraz cyfrowej. Osiągane jest to poprzez modernizację aplikacji i migrację krytycznych obciążeń roboczych do chmur publicznych, przy jednoczesnej optymalizacji powiązanego oprogramowania oraz zasobów chmury, zarządzaniu nimi i ich licencjonowaniu. Firma jest światowym partnerem w zakresie dystrybucji i dostarczania usług dla platformy RIB 4.0. Dzięki zespołowi specjalistów o dużym doświadczeniu w branży oraz ciągłym innowacjom umożliwia firmom AEC i ich właścicielom całościowe opracowanie oraz wdrożenie strategii transformacji biznesowej, technologicznej i cyfrowej.

SoftwareOne Polska jest dostawcą kompleksowych rozwiązań w dziedzinie oprogramowania i technologii chmury IT. Ma w ofercie szeroki wachlarz usług w zakresie licencjonowania, rozwiązań chmurowych multicloud, wdrożeń, a także AI, Data i Apps.


Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2023 otrzymał również  Remigiusz Pyszka, krajowy lider RIB 4.0 w SoftwareOne Polska oraz produkt Platforma RIB 4.0

Projekt i wykonanie EVIONICA