Kreator
Budownictwa Roku

— 2022 —

DECEUNINCK POLAND Sp. z o.o.

Jasin, ul. Poznańska 34, 62-020 Swarzędz, tel. 61 818 70 00
www.deceuninck.pl

Belgijska firma Deceuninck to jeden z największych na świecie producentów profili PVC i aluminiowych do produkcji stolarki otworowej oraz systemów tarasowych i elewacyjnych Twinson. W ramach Grupy Deceuninck firma ma biura sprzedaży i zakłady produkcyjne na całym świecie – w Europie jest 8 zakładów produkcyjnych.
Firma zatrudnia ponad 3700 pracowników. Jej historia sięga lat 30. XX w. W Polsce obecna jest już 29 lat, w ciągu których od małego biura handlowego ewoluowała w duży zakład produkcyjny profili z PVC, z własnym magazynem oraz Centrum Dystrybucji na Polskę i kraje Europy Centralnej, Wschodniej i Południowej. Znajduje się on w Jasinie pod Poznaniem i zatrudnia ok. 460 pracowników.
Od kilku lat Deceuninck ma również zakład produkcyjny systemów aluminiowych w Czosnowie pod Warszawą, gdzie pracuje ponad 70 pracowników.
Deceuninck jest innowacyjną, mającą zasięg globalny firmą z jasną misją – tworzy przemyślane rozwiązania dla zrównoważonego budownictwa, o jak najmniejszym wpływie na środowisko.

Projekt i wykonanie EVIONICA