Kreator
Budownictwa Roku

— 2013 —

Schüco International Polska Sp. z o.o.

ul. Żelechowska 2, 96-321 Siestrzeń, tel. 46 858 32 00
www.schueco.pl

Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2013 otrzymał również
Andrzej Polijaniuk, dyrektor ds. produktu i marketingu Schüco International Polska Sp. z o.o.

Schüco International Polska Sp. z o.o. to część działającego w ponad 78 krajach międzynarodowego koncernu Schüco, który jest światowym liderem w dziedzinie energooszczędnych powłok budynków.

 

Firma Schüco oferuje nowoczesne technologie systemów okiennych i fasadowych oraz wydajne rozwiązania solarne. Współpracuje z licznymi partnerami – architektami, producentami, instalatorami systemów solarnych, a także planistami, inwestorami i wykonawcami. Stale dąży do tego, aby proponowane rozwiązania odpowiadały bieżącym potrzebom poszczególnych sektorów rynku budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłowego. Jej produkty, z wysokogatunkowych materiałów, znajdują zastosowanie na każdym etapie kształtowania powłok budynku – od planowania po realizację, zarówno w nowym budownictwie, jak i w modernizowanych obiektach. Zanim produkty Schüco trafią na rynek są sprawdzane w jednym z największych ośrodków badawczych testujących okna, drzwi i fasady na świecie Schüco Technology Center, w którym można przeprowadzić nawet symulacje trzęsienia ziemi i obciążenia wiatrem o sile orkanu.
 

Oprócz specjalistycznej wiedzy technologicznej, firmę wyróżnia jeszcze jedna cecha – poczucie odpowiedzialności za środowisko i chęć znalezienia rozwiązań w odpowiedzi na największe wyzwania naszych czasów, jakim są postępujące zmiany klimatu i wyczerpujące się zasoby surowców energetycznych. Schüco realizuje ideę bezpiecznej przyszłości. Opracowana przez spółkę wszechstronna koncepcja energetyki budynku, uwzględniająca izolację cieplną, automatyzację budynku oraz wydajne rozwiązania solarne, pozwala obniżyć zapotrzebowanie energetyczne obiektów przy jednoczesnym wytwarzaniu ekologicznie czystej energii. Tym samym firma wnosi trwały wkład w ochronę klimatu i wytwarzanie czystej energii bez emisji CO2.
 

Wszystkie działania Schüco zawsze skupiały się na klientach. To dzięki nim spółka zyskała status jednej z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej niezawodnej marki w sektorze budownictwa. Z technologią Schüco wiążą się jasno określone korzyści: energia, bezpieczeństwo, komfort i wzornictwo.
 

Miliony sprzedanych okien i drzwi stanowią od lat najlepszą rekomendację produktów Schüco na całym świecie. Bogata oferta dopasowana do potrzeb oraz doskonałe właściwości użytkowe okien, drzwi przesuwnych i wejściowych z aluminium oraz PVC zapewniają ich użytkownikom wysoki potencjał energooszczędności, komfort i większą wartość nieruchomości.

 

 

 

Projekt i wykonanie EVIONICA