Kreator
Budownictwa Roku

— 2023 —

Program ZWCAD

 

ZWCAD to oprogramowanie CAD obsługujące pliki DWG, DXF z uwzględnieniem najnowszego formatu, jednocześnie będące „dojrzałym” rozwiązaniem na rynku, którego funkcjonalność jest ceniona przez profesjonalistów różnych branż już od 2005 r.
Wśród funkcji oprogramowania ZWCAD wysoko ocenianych przez użytkowników należy wyróżnić możliwość obsługiwania przeźroczystości, tworzenia widoków płaskich z brył, importowania plików z BIM, używania bloków tematycznych oraz ekstrakcji danych z obiektów z tabeli, a także wiele innych, kluczowych w codziennej pracy i znacznie przyspieszających realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Warto również zaznaczyć, że program ma unikalne funkcje, takie jak seria narzędzi SMART (np. SMART Voice, SMART Mouse) pozwalających na dopasowanie obiektów w rzutni czy generowanie kodów kreskowych i QR.
Program ZWCAD jest dostępny w pełnej funkcjonalności przez 30 dni od momentu pobrania. Po tym okresie, jeśli nie zdecydujemy się na przedłużenie licencji, staje się przeglądarką plików. Zakup licencji wiąże się z dożywotnim dostępem do programu w pełnej funkcjonalności – oprogramowanie nie ma opłat subskrypcyjnych, a aktualizacje są dobrowolne. Istnieje możliwość zakupu licencji sieciowej już od jednego stanowiska.
ZWCAD wyróżnia się prostym, intuicyjnym interfejsem, bardzo dobrą kompatybilnością z innymi często wykorzystywanymi programami i szerokim wsparciem użytkownika.


USŁUGI INFORMATYCZNE SZANSA Sp. z o.o.

ul. Chryzantemowa 5
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 307 01 95
www.szansa.net.pl

Projekt i wykonanie EVIONICA