Kreator
Budownictwa Roku

— 2023 —

Szafka z lustrem 4 w 1

Grupa Delabie prezentuje szafkę z lustrem 4 w 1, która wyróżnia się elegancją, łatwą instalacją i optymalną higieną. Ten wielofunkcyjny mebel już stał się produktem niezastąpionym zarówno w dużych, jak i mniejszych obiektach publicznych.
Każda szafka ma 4 funkcje: lustro, automatyczny dozownik mydła, zawór elektroniczny i suszarkę z intensywnym nadmuchem powietrza lub podajnik ręczników papierowych, w zależności od modelu. Dzięki podświetlanym piktogramom, które wskazują umiejscowienie mydła, wody i suszarki bądź ręczników papierowych, korzystanie z poszczególnych funkcji jest intuicyjne.
Dzięki czarnemu, matowemu wykończeniu szafka 4 w 1 uzupełnia kolekcję Black Spirit od Delabie. Wyposażona w listwę LED tworzy nastrojowe oświetlenie ambientowe, dyskretnie podkreślając umywalkę i sprawiając, że mebel staje się zarazem prawdziwym elementem dekoracyjnym.
Mycie rąk to podstawa właściwej higieny i skuteczny środek przeciw bakteriom. Elektronika jeszcze wzmacnia tę skuteczność. Automatyczne wykrywanie dłoni przy uruchamianiu dozownika mydła, zaworu czy suszarki gwarantuje brak kontaktu manualnego z urządzeniami i pozwala uniknąć przenoszenia zakażeń. Dodatkowo zawór ma funkcję antybakteryjnego spłukiwania okresowego.
Szafka z lustrem została stworzona w taki sposób, aby maksymalnie uprościć jej instalację i konserwację. 3 śruby, 1 przyłącze wody i 1 podłączenie elektryczne wystarczą, aby wszystkie 4 funkcje były gotowe do użytku. Szafka ma też ukryte mocowania oraz zamek ze standardowym kluczem Delabie, a zawiasy drzwiowe umożliwiają precyzyjną regulację. Mebel ma szerokość 600 lub 800 mm.


DELABIE Sp. z o.o.

ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
tel. 22 789 40 52
www.delabie.pl

Projekt i wykonanie EVIONICA