Kreator
Budownictwa Roku

— 2022 —

Brama segmentowa PRIME

 

 

PRIME charakteryzuje się najwyższym standardem wśród bram w ofercie marki WIŚNIOWSKI. Łączy to, co najlepsze: mocną konstrukcję z komfortem użytkownika, ponadczasowy design z jakością i innowacyjną technologią oraz trwałość z bezpieczeństwem klienta. PRIME Black Edition jest efektem pionierskiego podejścia do projektowania marki WIŚNIOWSKI. To unikalna na rynku brama z wnętrzem malowanym na czarno. Elegancka czerń wewnętrznej strony płaszcza jest wymarzonym wykończeniem każdego garażu.
Brama PRIME to produkt, który, przewidując ewentualne błędy w użytkowaniu, wyposażono w szereg systemowych zabezpieczeń, takich jak: osłony wszystkich ruchomych części, charakterystyczne czujniki nad osłonami czy fotokomórki. To również rozwiązanie bezpieczne dla domu. Pakiet bezpieczeństwa antywłamaniowego w klasie RC2, zawierający certyfikat ift Rosenheim, zapewnia system dodatkowego zabezpieczenia, który utrudnia dostęp do garażu osobom niepowołanym.
Panel INNOVO o grubości 60 mm to autorska propozycja marki WIŚNIOWSKI sprawującej pełną kontrolę nad procesem jego powstawania – od momentu zakupu stali z huty aż po zapakowanie gotowych segmentów do transportu. Własna produkcja panelu zapewnia stuprocentową powtarzalność, która przekłada się na najwyższą jakość.
Brama PRIME to produkt polecany do obiektów energooszczędnych. Nowy panel, innowacyjny system uszczelnień oraz osłony międzypanelowe umożliwiły uzyskanie znakomitego współczynnika przenikania ciepła.


WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

 

Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy
tel. 18 447 71 11
www.wisniowski.pl

Projekt i wykonanie EVIONICA