Kreator
Budownictwa Roku

— 2022 —

Duet Mocarny Klej & Uszczelniacz

 

 

Od 30 lat Selena stawia na jakość i innowacyjność, a oferowane rozwiązania mają na celu ułatwianie oraz przyspieszanie prac budowlanych na wszystkich ich etapach. Idea ta pozwoliła na wprowadzenie kolejnej nowości na rynek, która jest przełomem w pracach montażowych oraz uszczelnianiu.
Klej i Uszczelniacz Mocarny zostały stworzone jako dwa odrębne produkty. Można je jednak połączyć w zestaw jako wielofunkcyjny, uniwersalny duet. Są stosowane do szerokiej gamy materiałów oraz powierzchni zarówno porowatych, jak i nieporowatych (kamień, metal, lustro, szkło, drewno, MDF, glazura, styropian, beton, korek, klinkier, tworzywa sztuczne z wyjątkiem PE i PP, płyta g-k itp.).
Klej Mocarny jest ekstremalnie mocny (42 kg/cm2), ma znakomitą elastyczność i jest bezpieczny dla każdego podłoża. Dzięki użyciu technologii polimerów hybrydowych skleja wszystko natychmiast, bez podpierania. Nie zawiera rozpuszczalników, izocyjanianów ani silikonów, dzięki czemu jest bezpieczny dla zdrowia oraz przyjazny środowisku. Ma aż 30 lat gwarancji na trwałość spoiny. Uszczelniacz Mocarny to wodoodporny, malowalny i bezwonny produkt. Jest odporny na pleśń oraz grzyby, jednocześnie uszczelnia, wypełnia i naprawia. Charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz doskonałą przyczepnością. Przeznaczony do kontaktu z żywnością. Oba produkty są odporne na wilgoć, promieniowanie UV i zmienne temperatury. Charakteryzują się bardzo niską emisją lotnych związków organicznych. Duet Mocarny, znacząco optymalizujący prace wykończeniowe, jest niezastąpiony w podręcznej skrzynce narzędziowej każdego profesjonalisty i majsterkowicza.
 


SELENA S.A.


ul. Wyścigowa 56E, 53-012 Wrocław
infolinia 801 350 500
https://selena.com/pl
www.tytan.pl

Projekt i wykonanie EVIONICA