Kreator
Budownictwa Roku

— 2022 —

Elektronarzędzia akumulatorowe

 

 

Wychodząc naprzeciw dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej, Rawlplug powiększył portfolio o nowe modele elektronarzędzi akumulatorowych. Są to: trzy wiertarko-wkrętarki (dedykowana lekkim pracom wykończeniowym R-PDD18-55, kompaktowa R-PDD18-70 oraz najmocniejsza w ofercie R-PDD18-P100), dwie szlifierki kątowe (R-PAG18-PV z włącznikiem łopatkowym i R-PAG18-SV z włącznikiem suwakowym) oraz pilarka tarczowa R-PCS18 z zakresem cięcia 55 mm. Tym samym w ofercie firmy znajdują się już wszystkie najpopularniejsze rodzaje elektronarzędzi: od wkrętarek, przez młotowiertarki oraz klucze udarowe, po szlifierki i pilarki. Ich wspólnym mianownikiem jest niezawodność.
Elektronarzędzia Rawlplug wyróżnia:
• Kompatybilność – elektronarzędzia są zasilane jednym typem akumulatora, który może być w nich stosowany zamiennie. Zwiększa to wygodę pracy, jednocześnie obniżając koszty. Bezawaryjne działanie baterii gwarantują wysokiej jakości ogniwa wykonane w technologii litowo-jonowej Li-Ion, charakteryzujące się wysoką gęstością energii. Wskaźnik stanu ładowania na akumulatorze pozwala optymalnie rozplanować czas pracy.
• 3 lata gwarancji na każde elektronarzędzie i akumulator.
• Serwis w 24 h – na budowach nie może być mowy o przestojach w pracy, dlatego naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne przeprowadzane są w ekspresowym tempie. Średni czas przebywania maszyny w serwisie Rawlplug to zaledwie jeden dzień, można też otrzymać maszynę zastępczą na czas serwisu.
• Systemowa walizka transportowa RawlCase.

RAWLPLUG S.A.

ul. Kwidzyńska 6, 51-416 Wrocław
tel. 71 326 01 00
www.rawlplug.com

 

Projekt i wykonanie EVIONICA