Kreator
Budownictwa Roku

— 2022 —

AUSTROTHERM Sp. z o.o.


ul. Chemików 1, 32-600 Oświęcim, tel. 33 844 70 33 (do 36)
www.austrotherm.pl

Austrotherm to czołowy producent materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa w Polsce. Od prawie 30 lat firma buduje zaufanie klientów, dostarczając produkty najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo jest częścią austriackiego koncernu Schmid Industrie, który od blisko 70 lat dostarcza styropiany najbardziej wymagającym odbiorcom. Zakłady produkcyjne rozlokowane są w 11 krajach Europy i zatrudniają łącznie 1100 pracowników.
Austrotherm w Polsce to trzy prężnie działające zakłady produkcyjne: w Oświęcimiu, Skierniewicach i otwarty w 2021 r. oddział w Grodkowie na Opolszczyźnie. Zwiększenie potencjału produkcyjnego pozwala na zaspokojenie potrzeb rosnącej grupy odbiorców, a sama inwestycja to dodatkowe miejsca pracy oraz istotny wkład w rozwój polskiej gospodarki.
Filozofia spółki opiera się na kluczowych wartościach, tj. uczciwości, rzetelności i szacunku dla drugiego człowieka. Stawiając na partnerstwo oraz współpracę, firma cieszy się opinią rzetelnego i uczciwego partnera nie tylko wśród swoich odbiorców, ale także konkurentów.


Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2022 otrzymała również Anna Śpiewak, prezes zarządu Austrotherm Sp. z o.o. oraz produkt Zakład produkcyjny w Grodkowie

Projekt i wykonanie EVIONICA