Kreator
Budownictwa Roku

— 2020 —

H+H POLSKA Sp. z o.o.


ul. Kupiecka 6, 03-046 Warszawa, tel. 22 518 40 00
www.hplush.pl

 

H+H Polska należy do duńskiej Grupy H+H, jednego z wiodących producentów oraz dostawców elementów ściennych z betonu komórkowego i silikatów w Europie. Na polskim rynku firma działa od 2006 r. i konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję. W 2015 r. objęła 100% akcji Grupy Prefabet, a w 2018 r. zakupiła 99,19% udziałów Grupy SILIKATY od Grupy Ożarów. Na sukces firmy pracuje ponad 800 osób oraz 13 zakładów produkcyjnych, w tym 6 wytwarzających beton komórkowy w Warszawie, Redzie, Lidzbarku, Gorzkowicach, Puławach oraz Żelisławicach i 7 specjalizujących się w wyrobach silikatowych w Krukach k. Ostrołęki, Piszu, Jedlance, Leżajsku, Ludyni, Kluczach i Przysieczynie.


System Budowy H+H

System Budowy H+H cieszy się dużym uznaniem inwestorów i wykonawców, a to wszystko dzięki znakomitym właściwościom betonu komórkowego i silikatów. H+H Beton komórkowy łączy doskonałą izolacyjność termiczną z odpowiednią wytrzymałością i niezwykłą łatwością wykonawstwa. H+H Silikaty dzięki wysokim klasom gęstości charakteryzują się wyjątkową izolacyjnością akustyczną połączoną z bardzo dużą wytrzymałością.
Elementem Systemu Budowy H+H jest również serwis świadczony przez doradców technicznych. Na wszystkich etapach realizacji inwestycji pracownicy doradzają klientom, jak poprawnie, bezpiecznie i dobrze wykonać roboty murowe.
System Budowy H+H obejmuje:
• H+H Beton komórkowy
    – H+H Bloczki
    – H+H TERMO i SUPERTERMO
    – H+H Panel TEMPO
    – H+H Płytki
    – H+H Pakiet easy
    – H+H Belki nadprożowe – zbrojone
    – H+H Nadproża TEMPO N – niezbrojone
    – H+H Kształtki U
• H+H Silikaty
    – H+H Silikaty – produkty podstawowe
    – H+H Silikaty A – produkty o podwyższonej izolacyjności akustycznej
    – H+H Silikaty – produkty tradycyjne
    – H+H Silikaty – produkty uzupełniające
    – H+H Silikaty – produkty elewacyjne
• H+H Cienkowarstwowe zaprawy klejące
 

Projekt i wykonanie EVIONICA