Kreator
Budownictwa Roku

— 2020 —

DELABIE Sp. z o.o.


ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, tel. 22 789 40 52
www.delabie.pl

 

Francuska, rodzinna firma działająca na rynku sanitarnym w sektorze budynków użyteczności publicznej. Dzisiaj zarządza nią trzecie i czwarte pokolenie rodziny Delabie, które zapewnia rozwój zgodnie z poszanowaniem wartości założycieli oraz współpracowników. Historyczny partner sektora użyteczności publicznej i zakładów opieki zdrowotnej – firma Delabie rozwinęła ofertę składającą się z pięciu gam produktów, spełniając wymagania klientów:
armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej, armatura sanitarna do szpitali i domów opieki, dostępność i akcesoria dla zapewnienia higieny, urządzenia sanitarne ze stali nierdzewnej, armatura specjalistyczna.
 

Bateria elektroniczna Tempomatic Mix 4 
W miejscach publicznych sanitariaty muszą być odporne na intensywne użytkowanie i wandalizm. Zaprojektowane przede wszystkim, aby być wytrzymałe i łatwe w obsłudze, wyposażenie sanitarne zmienia się, stopniowo integrując komponent, który staje się ważny: estetykę.
Przy projektach toalet publicznych każdy szczegół powinien być dokładnie omówiony, aby ostatecznie stworzyć atmosferę dobrego samopoczucia i czystości, w której użytkownik poczuje się komfortowo.
W obliczu nowych ekologicznych i ekonomicznych wyzwań producenci odgrywają aktywną rolę, zwłaszcza gdy ich wyroby mogą bezpośrednio wpływać na zużycie wody i energii. Bateria elektroniczna Tempomatic Mix 4 jest idealnym produktem do miejsc publicznych. Zaangażowanie firmy Delabie w odpowiedzialne i zrównoważone podejście znajduje odzwierciedlenie w tym, że bateria Tempomatic Mix 4 ma ograniczenie wypływu do 3 l/min (z możliwością regulacji nawet do 1,5 l/min) w porównaniu do 6–12 l/min w produktach przeznaczonych do domowego użytku. Bateria pozwala na realizację 90% oszczędności wody w porównaniu ze standardową armaturą, dzięki automatycznemu zamknięciu wypływu po odstawieniu dłoni z pola detekcji. Rozwiązanie elektroniczne zapewnia lepszą higienę i ogranicza przenoszenie bakterii. Higiena użytkownika jest zapewniona dzięki funkcjonowaniu urządzenia bez kontaktu z dłonią. W przeciwieństwie do standardowej armatury zapobiega ryzyku przenoszenia bakterii przez ręce. Tempomatic Mix 4 jest dodatkowo wyposażona w program okresowego spłukiwania, który przepłukuje instalację co 24 h po ostatnim użyciu, co przeciwdziała stagnacji wody w instalacji i rozwojowi bakterii.


Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2020 otrzymała również Katarzyna Dziedziulo, menedżer ds. marketingu i komunikacji Delabie Sp. z o.o.

Projekt i wykonanie EVIONICA