Kreator
Budownictwa Roku

— 2018 —

FORBUILD SA

ul. Górna 2A, 26-200 Końskie, tel. 41 375 13 47

www.forbuild.eu

Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2018 otrzymała również

Dorota Walkiewicz, członek zarządu Forbuild SA

 

Forbuild od początku istnienia stawia na innowacyjność. Wprowadziliśmy wiele rozwiązań, które dobrze przyjęły się na rynku. Oferowane produkty i usługi znajdują zastosowanie w większości sektorów budownictwa, tj. w przemyśle, infrastrukturze, ekologii, budownictwie handlowo-usługowym, mieszkaniowym i biurowym.

 

20 lat nowoczesnych technologii dla budownictwa

Produkcja, sprzedaż, dzierżawa i montaż
Forbuild obsługuje inwestycje w szerokim zakresie dzięki temu, że jest producentem, dystrybutorem i wykonawcą, a przy tym świadczy usługi dzierżawy.

2000 klientów, 170 pracowników
Nasza firma, która oprócz siedziby głównej posiada cztery oddziały handlowe, zatrudnia 170 pracowników oraz obsługuje ponad 2000 klientów z różnych krajów, zaopatruje sektor budowlany w materiały, produkty oraz sprzęt budowlany najwyższej jakości. W ofercie można znaleźć wiele interesujących produktów dostosowanych do potrzeb rynku.
Wymienić można tutaj:
■ system zbrojenia odginanego BINDAX®
■ system zbrojenia skręcanego FORTEC®
■ system zabezpieczeń na krawędzi SECUMAX®
■ systemy uszczelniające
■ łączniki balkonowe
■ profile dylatacyjne
■ akcesoria szalunkowe i do prefabrykacji
■ sprzęt budowlany
■ produkty i sprzęt do budowy mostów.

Wykonujemy także specjalistyczne usługi montażowe systemów uszczelniających i profili dylatacyjnych na największych budowach w Polsce.

Budować szybko i łatwo
Nadrzędnym celem Forbuild SA jest wysoka jakość produktów w połączeniu z rozwiązaniami efektywnymi pod względem kosztów. Oferowane rozwiązania pomagają budować szybciej i łatwiej, a za sukcesami naszej firmy stoją wdrażane od lat nowe pomysły i rozwiązania, które przekładają się na własne produkty z zastrzeżonymi wzorami użytkowymi i przemysłowymi.

Bezpieczna budowa
Coraz większa świadomość przepisów BHP przyczynia się do zmniejszenia ilości wypadków na budowie. Jesteśmy dumni, że bierzemy w tym udział, a nasz system zabezpieczeń ma wpływ na poprawę bezpieczeństwa. Od wielu lat organizujemy szkolenia propagujące praktyki BHP na budowie i wspomagamy ogólnopolskie inicjatywy o tej tematyce, jak np. Tydzień Bezpieczeństwa.
SECUMAX® to autorski system zabezpieczeń na krawędzi z opatentowanymi rozwiązaniami, produkowany przez Forbuild. Jest dostępny poprzez zakup lub dzierżawę.
Najważniejsze zastosowania systemu:
■ zabezpieczenia na krawędziach budowli
■ zabezpieczenia robót ziemnych
■ zabezpieczenia szybów windowych i innych newralgicznych miejsc w celu ochrony ludzi przed upadkiem z wysokości.

Firmy takie jak Skanska, Budimex, Warbud, Hochtief, Strabag, Palisander, Unibep, Astaldi, Mota Engil, Polimex Mostostal od wielu lat z powodzeniem stosują nasz system do zabezpieczania swoich placów budowy.

Forbuild w liczbach
■ Ponad 5 tys. produktów z naszej oferty można wykorzystać na każdym etapie budowy: od fundamentu po dach.
■ Ponad 30 inżynierów budownictwa, przedstawicieli handlowych i doradców technicznych dba o dobrą obsługę klienta od oferty po realizację zamówienia.
■ Ponad 40 montażystów wykonuje specjalistyczne usługi montażowe systemów uszczelniających i profili dylatacyjnych na największych budowach w Polsce.
■ 5 magazynów w Końskich, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Sosnowcu, aby lepiej obsługiwać klientów i szybciej dostarczać towar na budowę.

System SECUMAX® w liczbach:
■ 5 milionów wyprodukowanych elementów zabezpiecza polskie budowy
■ 2 miliony wyprodukowanych elementów dostępnych dla klientów w formie dzierżawy.

Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2018 otrzymała również Dorota Walkiewicz, członek zarządu Forbuild SA

Projekt i wykonanie EVIONICA