Kreator
Budownictwa Roku

— 2018 —

DELABIE Sp. z o.o.

ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, tel. 22 789 40 52
www.delabie.pl

Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2018 otrzymała również

Aleksandra Sanz-Wroblowska, sales manager DELABIE Sp. z o.o.

 

DELABIE to firma rodzinna o pięknej tradycji. Została założona w mieście Friville, na północy Francji. Dzisiaj firmą zarządza czwarte pokolenie Delabie. Ten bezpośredni
model zarządzania przez lata znacząco wpłynął na rozwój i sukces spółki z uwagi na poszanowanie wartości wyznawanych przez samych założycieli, a także przez pracowników. 90 lat działań firmy najlepiej oddaje motto: „Otrzymaliśmy pochodnię i musimy ją przekazać przyszłym pokoleniom”.

 

90 lat innowacji, doświadczenia i satysfakcji naszych klientów

Przygoda z ludźmi
Z perspektywy czasu widać, że cztery pokolenia zarządzających i współpracowników nadal budują swoje wzajemne relacje na zaufaniu, gromadzeniu wiedzy i rozwijaniu pasji, jaką jest udoskonalenie jakości  metod pracy. DELABIE, jak się okazuje, to nie tylko praca, ale przede wszystkim piękna przygoda z ludźmi, która wzmacnia pragnienie zachowania niezależności i dalszego postępu.   
Firma DELABIE jest dziś numerem jeden w Europie pod względem wyposażenia sanitariatów w budynkach publicznych i kluczowym graczem na arenie międzynarodowej, który eksportuje do 90 krajów. Swój sukces zawdzięcza zarówno klientom – hurtownikom, jak i instalatorom, którzy od lat pozostają wierni firmie, a przez to mają wpływ na jej ciągły rozwój. Do tego grona dochodzą także firmy architektoniczne, projektowe i inwestorzy, którzy wybierają produkty
DELABIE. Ponadto szeroka gama produktów, w tym technicznych, które pojawiają się każdego roku, stwarza unikalne perspektywy rozwoju dla spółki na przyszłe lata.

Wyjątkowa oferta
Firma DELABIE to historyczny partner sektora użyteczności publicznej i zakładów opieki zdrowotnej. Oferta spółki składa się z pięciu gam produktów, które dostosowane są do wymagań każdego klienta. Wśród nich są: armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej, armatura sanitarna do szpitali i domów opieki, dostępność i akcesoria dla zapewnienia higieny, urządzenia sanitarne ze stali nierdzewnej oraz armatura specjalistyczna. Dzisiaj firma DELABIE jest w stanie wyposażyć od A do Z sektor publiczny.

Wyjątkowe rozwiązania
DELABIE jest dzisiaj międzynarodową grupą znaną z szerokiej oferty rozwiązań przystosowanych do wymagań w budynkach użyteczności publicznej. Produkty DELABIE zapewniają oszczędność wody oraz higienę i dostępność, a poza tym są bezpieczne w użyciu. Do tego są odporne na wandalizm, a ich niezawodność i wytrzymałość są wysoko cenione.
Oszczędność wody: dzięki wydajności w zakresie oszczędności wody armatura DELABIE osiąga najwyższą punktację w międzynarodowych systemach ekologicznej certyfikacji.
Higiena: DELABIE oferuje unikalne rozwiązania w odpowiedzi na wysokie wymagania higieniczne związane z kontrolą rozwoju bakterii w szpitalach.
Dostępność: oferta DELABIE jest dostosowana zarówno do dzieci, jak i osób niepełnosprawnych, co gwarantuje dostępność toalet w budynkach użyteczności publicznej.
Bezpieczeństwo: zgodnie ze swoją konstrukcją produkty DELABIE zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom, na przykład przez ograniczenie temperatury.
Odporność na wandalizm i wytrzymałość: produkty DELABIE są specjalnie zaprojektowane tak, aby były odporne na akty wandalizmu i przystosowane do intensywnego używania w budynkach publicznych. Są one poddawane testom na wytrzymałość w ekstremalnych warunkach. Armatura i inne urządzenia DELABIE są odporne na najbardziej brutalne ataki.

Doświadczenie producenta
Od początku swojego istnienia firma DELABIE była przedsiębiorstwem przemysłowym i  – co najważniejsze – przez te wszystkie lata zdołała utrzymać pełną kontrolę nad produkcją swoich wyrobów. Obecnie, od odlewu do regulacji elementów termostatycznych poprzez mikrobiologię lub nawet elektronikę, pracownicy DELABIE wykonują ponad trzydzieści wysoko wyspecjalizowanych zawodów. To wyjątkowe doświadczenie pozwala firmie na szereg innowacji dostosowujących  produkty do potrzeb rynku. DELABIE corocznie inwestuje w badania i rozwój oraz w narzędzia przemysłowe. Jej nadrzędnym celem jest zaoferowanie swoim klientom jeszcze bardziej niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań technicznych. Wszystkie produkty DELABIE są kontrolowane na każdym etapie produkcji i stale są przedmiotem rygorystycznych testów. Gwarantuje to wyjątkową jakość produktów opuszczających fabrykę  grupy.
Ta całkowita kontrola łańcucha produkcji redukuje czas dostawy do minimum, dzięki temu DELABIE spełnia oczekiwania klientów.

Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2018 otrzymała również Aleksandra Sanz-Wroblowska, sales manager DELABIE Sp. z o.o.

Projekt i wykonanie EVIONICA