Kreator
Budownictwa Roku

— 2015 —

Profbud Sp. z o.o.

ul. Dywizjonu 303 nr 139, 01-470 Warszawa, tel. 605 606 606
www.profbud.info


Warszawska firma deweloperska  Profbud świadczy kompleksowe usługi – od stworzenia unikalnego projektu przez wykonawstwo po promocję, sprzedaż i serwis posprzedażowy. Jest spółką z polskim kapitałem. Aby spełnić oczekiwania klientów, firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych i architektonicznych oraz najwyższej jakości materiałów i innowacyjnych technologii.

 

Dużo mówi się o wyjątkowym traktowaniu klienta przez Profbud. Czym ono się przejawia?
Przede wszystkim tym, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Mamy zróżnicowaną ofertę, którą dopasowujemy do oczekiwań. W każdym przypadku zaczynamy od dokładnego zbadania potrzeb przyszłego mieszkańca i dajemy mu pełne wsparcie przy wyborze najlepszych rozwiązań. Nie wymagamy zakupu mieszkań np. z przyległościami, tj. komórkami lokatorskimi czy garażami. Traktujemy je jako opcję.
Po zakupie lokalu nigdy nie pozostawiamy naszych klientów samych sobie. Jesteśmy w stałym kontakcie z lokatorami, wyznaczamy pracownika odpowiedzialnego za zarządzanie naszymi blokami i terenami wokół.

 

Co jeszcze wyróżnia Profbud?
Zespół pracowników, którzy dbają o dobre relacje z obecnymi i przyszłymi mieszkańcami naszych osiedli. Droga do własnego M powinna być przyjemnym doświadczeniem. Zadowoleni klienci to największy kapitał spółki. To oni sprawiają, że firma stabilnie się rozwija, a kolejne zapalające się światła w oddawanych mieszkaniach potwierdzają, że, to co robimy, ma sens.

 

Jakie są nowe projekty firmyi czym kierujecie się Państwo, planując nowe inwestycje?
Wszystkie nasze inwestycje planujemy w taki sposób, by klient otrzymał szeroki wachlarz możliwości. Zwracamy uwagę na dostęp do terenów zielonych, miejsc służących rekreacji, ale także na dobrą komunikację z innymi częściami miasta. Ważna również jest zróżnicowana wielkość mieszkań i zależnie od jego typu – przestronny balkon, taras lub ogród.

Takimi założeniami kierowaliśmy się również w przypadku dwóch ostatnich projektów, które zakończymy w tym roku – Osiedla Praha na Pradze Południe oraz Osiedla Kwadry Księżycowej na Bielanach. To ciekawe propozycje nie tylko ze względu na estetykę, jakość i nowoczesną architekturę, ale również lokalizację.
Osiedle Praha wyróżnia łatwy dostęp do licznych usług oraz doskonała komunikacja. Ponadto nowych mieszkańców przyciąga dawny warszawski klimat, zachowany w obrazie dzielnicy. Natomiast Bielany zapewniają liczne tereny zielone i rekreacyjne, szlaki rowerowe, ścieżki spacerowe, przy jednoczesnym dostępie do wszelkich udogodnień wielkiego miasta. Jest to idealne miejsce dla osób aktywnych oraz ceniących sobie spokój.
Realizacje Profbudu powstają w ramach zrównoważonego i odpowiedzialnego planowania, dyscypliny w zakresie jakości, terminowości oraz utrzymania wysokiego standardu obsługi.


Wywiadu udzieliła Agnieszka Ziółkowska,
kierownik sprzedaży

 

Projekt i wykonanie EVIONICA