Kreator
Budownictwa Roku

— 2013 —

LAYHER Sp. z o.o.

ul. Żelechowska 2A, 96-321 Siestrzeń, tel. 22 720 69 09, 535 529 437
www.layher.pl

Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2013 otrzymał również
Grzegorz Dziewulski, prezes zarządu LAYHER Sp. z o.o.

Już od 60 lat Layher jest synonimem innowacyjności, najwyższej jakości i gospodarności. Produkty firmy wyróżnia nowatorska konstrukcja, zarówno pojedynczych elementów, jak i całych systemów, a także optymalna efektywność zastosowanych rozwiązań techniczno-konstrukcyjnych.

 

System rusztowań Layher więcej możliwości

 

Systemy rusztowań Layher są wielofunkcyjne, szybkie w montażu i cenione za długi czas użytkowania wszystkich komponentów. Istnieje wiele możliwości ich zastosowania – od różnego rodzaju budów przez przemysł po imprezy okolicznościowe. Szeroki wybór produktów, koncepcja systemu „klocków” i wiele możliwości wykorzystania pozwalają na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Oferta firmy obejmuje m.in.:
  • system rusztowań ramowych BLITZ
  • system rusztowań modułowych ALLROUND
  • sceny, trybuny i estrady systemu EVENT
  • aluminiowe rusztowania jezdne
  • drabiny
  • systemy ochronne PROTECT
  • akcesoria i elementy dodatkowe.

 

Dodatkowo Layher oferuje klientom profesjonalny serwis, doradztwo i pomoc obsługi technicznej przy planowaniu i realizacji projektów w zakresie wykonania obliczeń statycznych wraz ze schematami poszczególnych etapów montażu rusztowań oraz planami ich zabudowy. Prowadzi także szkolenia dla montażystów oraz kadry nadzorczej, zarządzającej, kierowników budów, majstrów i brygadzistów.
Wszystkie produkty wytwarzane są na południu Niemiec w fabryce w Güglingen-Eibensbach. Tam również wdrażane są nowe rozwiązania systemowe. Wysoką jakość produktów gwarantuje racjonalny i zautomatyzowany proces produkcji zarządzany zgodnie z DIN ISO 9001:2000.

 
Dodatkowo firma stosuje własne, zakładowe normy i procedury jakościowe. Certyfikaty i znaki jakości, przyznane produktom, świadczą o tym, iż bezpieczeństwo użytkowników podczas pracy z rusztowaniami oraz na rusztowaniach Layher jest jej nadrzędnym celem.

Zaufani dostawcy, odpowiednio dobrane materiały i ostre kontrole jakości na każdym etapie produkcji są dla firmy tak samo ważne jak znakowanie i dokumentowanie wszystkich elementów Layher. Pełną dostępność produktów i stałą realizację dostaw spółka zapewnia poprzez różnorodną produkcję, bardzo dobrze zorganizowany i szybki system transportu, a także współpracę z ponad 30 przedstawicielami oraz wieloma partnerami na całym świecie.

Roczna produkcja wynosi ponad 20 tys. km stalowych rur, co jest równe odległości przelotowej z Rio de Janerio do Warszawy i z powrotem, a także ponad 2 mln m2 podestów, co mniej więcej odpowiada powierzchni 320 boisk piłkarskich. Każdego roku z fabryki w Güglingen-Eibensbach wyjeżdża ponad 130 tys. ton gotowych produktów, które transportowane są przez ponad 7200 ciężarówek oraz średnio 650 kontenerów – statkami – do najodleglejszych krajów świata.
 

Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2013 otrzymał również Grzegorz Dziewulski, prezes zarządu LAYHER Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie EVIONICA