Kreator
Budownictwa Roku

— 2014 —

Pruszyński Sp. z o.o.

ul. Sokołowska 32B, Sokołów, 05-806 Komorów, tel. 22 738 60 00
www.pruszynski.com.pl

Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2014 otrzymał również
Krzysztof Pruszyński,  prezes zarządu Pruszyński Sp. z o.o.

Współcześni architekci coraz chętniej wykorzystują w projektach hal produkcyjnych i magazynów aluminium, szkło oraz stal. Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment o kolejne produkty. Każdy produkt oferowany przez firmę Blachy Pruszyński powstaje indywidualnie, na potrzeby konkretnego zamówienia. Firma nie ogranicza się jedynie do dostawy zamówionych materiałów. Jej specjaliści doradzają optymalne rozwiązanie konstrukcyjne oraz proponują odpowiednie produkty. Poza standardowymi produktami oferowanymi w stałej sprzedaży, na życzenie klienta firma Blachy Pruszyński wykonuje różnego rodzaju elementy niestandardowe, zapewniające estetyczne i funkcjonalne wykończenie obiektów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i maszyn oraz wykorzystaniu najlepszych surowców.
Wyroby firmy Blachy Pruszyński mają odpowiednie atesty techniczne i higieniczne oraz spełniają wymagania jakościowe, stawiane produktom budowlanym. W systematycznie unowocześnianej fabryce firmy Pruszyński produkty wytwarzane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych linii technologicznych. Linie produkcyjne, w przeważającej części, są wyposażone w sterowanie numeryczne, gwarantujące precyzję wykonania i najwyższą jakość.
Logistyka wewnętrzna w procesie produkcyjnym oparta jest na trzech suwnicach, ponad czterdziestu czołowych oraz bocznych wózkach widłowych marki Linde i specjalistycznych wózkach załadowczych, które umożliwiają szybkie i precyzyjne załadowanie linii produkcyjnej niezbędnym materiałem wyjściowym do produkcji. Wszystkie linie produkcyjne i maszyny obsługuje doświadczona i wysoko wykwalifikowana kadra, co pozwala na elastyczne dopasowywanie produkcji do potrzeb dyktowanych przez rynek.
Firma Blachy Pruszyński współpracuje z największymi inwestorami i wykonawcami w Polsce. Produkty firmy wykorzystano w czasie budowy fabryki Toyoty w Wałbrzychu, nowego portu lotniczego Okęcie w Warszawie, toru kolarskiego w Pruszkowie oraz hipermarketów Leroy Merlin, Auchan, Decathlon, Galeria Mokotów, Fort Wola, Maximus, Blue City, Manufaktura w Łodzi, Silesia w Katowicach.

 

Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2014 otrzymał również Krzysztof Pruszyński, prezes zarządu
Projekt i wykonanie EVIONICA