Nowa papa IZOLMAT termoklej

Najnowszy produkt w ofercie firmy IZOHAN - IZOLMAT termoklej to nie tylko skuteczna paroizolacja, ale także warstwa sczepna dla płyt ocieplających.

Modyfikowana SBS-em papa podkładowa IZOLMAT termoklej na wierzchniej stronie posiada pasy bitumu, które po podgrzaniu doskonale łączą płyty termoizolacyjne z podłożem. Produkt przeznaczony jest do stosowania jako warstwa paroizolacji mocująca płyty ocieplające na dachach i tarasach.

Dzięki zastosowaniu IZOLMAT termoklej montaż termoizolacji jest łatwiejszy, czystszy i szybszy nawet o 60%. A dzięki wyeliminowaniu konieczności użycia dodatkowych klejów i łączników mechanicznych, również tańszy.

Papa zgrzewana jest w sposób standardowy do zagruntowanego podłoża. Przyczepność termoizolacji uzyskuje się poprzez podgrzanie wierzchniej strony IZOLMAT termoklej– rozgrzane pasy bitumu trwale łączą płyty EPS i PIR z papą. W ten prosty sposób uzyskać można trwałe połączenie paro- i termoizolacji.

IZOLMAT termoklej to innowacyjny produkt, który pozwala na praktyczne przyspieszenie i uproszczenie montażu termoizolacji.

źródło: http://izohan.pl

Projekt i wykonanie EVIONICA