Soletanche Polska: Szlachetna Paczka

W zeszłym roku pracownicy firmy Soletanche i zarząd firmy podjęli decyzję o wsparciu wybranej rodziny w ramach pomocy w projekcie Szlachetna Paczka.
W tym roku wybraliśmy rodzinę, która potrzebowała wsparcia materialnego i tak uzbieraliśmy aż 3400 zł!!! To dwa razy więcej od wyniku z ubiegłego roku. Zgodnie z obietnicą, kwota zebrana przez pracowników została podwojona przez dyrektora generalnego, na przygotowanie Paczki mogliśmy przeznaczyć prawie 7000 zł.
Pomogliśmy jednej rodzinie spełnić ich marzenia!
Ola Kołek wraz Kornelem Banią i Kamilą Miłoch odwiedzili magazyn Szlachetnej Paczki w Otwocku i osobiście pojechali dostarczyć 24! paczki rodzinie. Warto wspomnieć, że wraz z Magdą Chamielec byli to najbardziej zaangażowani pracownicy, którzy poświęcili swój prywatny czas na zbiórkę pieniędzy i zakup elementów paczki.
Według relacji, radość rodziny była niesamowita! Byli zaskoczeni, zachwyceni i wzruszeni, a my razem z nimi :)
Soletanche dostało od rodziny prezent i kartkę z podziękowaniami.

Dzięki takim akcjom pracownicy firmy czują, że są teamem i dla wszystkich jest istotne, aby robić coś z serca!

W projekcie Szlachetna Paczka biorą udział rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn niezależnych. Celem jest pomoc, która daje szansę zmiany niekorzystnych warunków mieszkaniowo – życiowych. Rodziny są weryfikowane pod względem wiarygodności poprzez analizę historii przyczyn trudnej sytuacji i dochodu przypadającego na jednego członka rodziny.

 

źródło: www.soletanche.pl

Projekt i wykonanie EVIONICA