Datacomp: Archicad Spring Academy 2016

"Z przyjemnością informujemy, że firma Datacomp została zaproszona do udziału w Archicad Spring Academy 2016 w Krakowie, które to wydarzenie odbyło się w dniach 20-21 maja (http://www.archicadusersassociation.com/acsa/acsa2016/Home.html ).

 

ArchiCAD Spring Academy 2016 to dwudniowe wydarzenie wprowadzające w społeczność ArchiCADa. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję wkroczyć w świat BIM poprzez ArchiCADa oraz powiązane z nim rozwiązania i technologie. Eksperci z Polski i ze Świata, w trakcie dwóch dni prezentacji i warsztatów przedstawiali innowacyjne narzędzia i dzielili się swoimi doświadczeniami. Jednym z głównych tematów w tym roku była problematyka dużych projektów w kontekście technologii BIM.

 

Podczas drugiego dnia warsztatów mieliśmy przyjemność zaprezentowania oprogramowania BIM Vision i BIMestiMate naszym kolegom architektom zarówno z Polski jak i z zagranicy. Pierwszy panel poświęcony był możliwościom jakie daje nam wykorzystanie darmowej przeglądarki BIM Vision na potrzeby sprawdzenia poprawności modelu czy kontroli kosztów. Czas spędzony z BIMestiMate dedykowany był prezentacji jak w prosty i przejrzysty sposób jesteśmy w stanie przygotować przedmiar robót, wycenę, skontrolować zmiany i rewizje dotyczące projektu oraz opracować wstępny harmonogram robót. Obie prezentacje cieszyły się dużym powodzeniem wśród uczestników warsztatów i spotkały się z wieloma pozytywnymi komentarzami.

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Organizatorom za zaproszenie a wszystkim Słuchaczom za uwagę i  zainteresowanie."

 

źródło: www.datacomp.com.pl

 

 

 

Projekt i wykonanie EVIONICA