Alstal: Budma 2016

W Poznaniu od 2 do 5 lutego trwały Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUD-MA. Targi są uznawane za jedne z najważniejszych wydarzeń targowych w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich, największego centrum targowego w Polsce.
BUDMA była miejscem prezentacji najnowszej oferty ponad 800 wystawców z 32 krajów, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, miejscem pozyskiwania specjalistycznej wiedzy, wy-miany doświadczeń, a przede wszystkim spotkań biznesowych - podtrzymywania znakomitych relacji z dotychczasowymi klientami i pozyskiwania nowych kontaktów.

 

Na Targach pokazano ponad 130 rynkowych nowości. Eksperci i zaproszeni goście wygłosili kilkaset prelekcji na niemal 100 konferencjach, seminariach i prezentacjach. Przez 4 handlowe dni MTP odwiedziło blisko 45 tys. profesjonalistów, w tym architektów, handlowców, inwestorów i wykonawców. Stoisko naszej firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem gości, którzy odwiedzili Targi, była to okazja do rozmowy z przedstawicielami innych firm branży budowlanej, nawiązania nowych kontaktów oraz prezentacji Grupy Budowlanej ALSTAL.
 
źródło: www.alstal.eu
Projekt i wykonanie EVIONICA