Wiśniowski: patron konkursu "Pod Skrzydłami Anioła"

 

Wojewódzki przegląd „Pod Skrzydłami Anioła” po raz 7 zawitał do siedziby firmy WIŚNIOWSKI, która jest patronem konkursu. W piątek, 4 grudnia przyjęła u siebie blisko 200 laureatów z opiekunami i rodzinami podczas gali wręczenia nagród.

Od 6 lat WIŚNIOWSKI jest gospodarzem finału Wojewódzkiego Przeglądu Działań Artystycznych „Pod Skrzydłami Anioła”, organizowanego przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu. Firma sponsoruje nagrody w konkursie, ale też przygotowuje poczęstunek dla blisko 200 dzieci.

Przegląd co roku skupia setki dzieci, chętnych pokazania swojego talentu plastycznego, literackiego i muzycznego. Zgłaszają się do niego przedszkolaki, a także młodzież licealna. Szczególnymi uczestnikami konkursu są dzieci niepełnosprawne. Wszyscy twórczo wyrażają swoje emocje towarzyszące świętom Bożego Narodzenia. To sprawia, że każdy finał konkursu przepełniony jest świąteczną atmosferą, pełną miłości, wzruszeń i wzajemnej serdeczności.

Finał IX przeglądu „Pod Skrzydłami Anioła” odbył się w piątek, 4 grudnia, tradycyjnie w siedzibie firmy WIŚNIOWSKI. Każdy z uczestników otrzymał od organizatorów nagrodę lub wyróżnienie. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali się także laureaci konkursu piosenki „Anielska Nuta”.

- Firma WIŚNIOWSKI jest modelowym przykładem mecenasa kultury, który pokazuje, że można prowadzić dużą, prężnie rozwijającą się firmę i sprawować opiekę nad wieloma wydarzeniami służącymi lokalnej społeczności – mówił wiceprezydent Nowego Sącza Wojciech Piech, dziękując Krystynie Baran – prezes zarządu firmy WIŚNIOWSKI, za wsparcie przedsięwzięcia i ciepłe przyjęcie laureatów.

 

źródło: www.wisniowski.pl

 

 

Projekt i wykonanie EVIONICA