Drzwi HST WIŚNIOWSKI

Zapowiadają się naprawdę ciepłe święta, a i w kolejnych dniach temperatury będą coraz wyższe. To sprzyja przebywaniu na zewnątrz – czy to na spacerach czy też w ogrodzie lub na tarasie, który coraz częściej staje się integralną częścią domu. Przytulne meble, rośliny, nastrojowe oświetlenie stworzą niepowtarzalny klimat.  Warto też urządzić go tak, by móc komfortowo z niego korzystać. Pomogą w tym drzwi HST WIŚNIOWSKI.
Aktualne trendy architektoniczne wykorzystują dostęp naturalnego światła do pomieszczeń dzięki dużym przeszkleniom, w tym również drzwiom tarasowym. Te pozwalają na spójne połączenie budynku z otoczeniem dając wrażenie przestronności. Najbardziej komfortowe rozwiązanie stanowią drzwi HST, czyli drzwi podnoszono przesuwne WIŚNIOWSKI. Zostały wyposażone w niski próg, co jest istotne zwłaszcza dla osób mających problemy z poruszaniem się. Zapewniają lekkie i łatwe otwieranie i zamykanie za pomocą systemu przesuwnego.
Ciepło i ciszę w domu zapewnią okna wykonane z PVC. Drzwi tarasowe PRIMO to eleganckie i nowoczesne wzornictwo, które można również spersonalizować w ramach bogatej oferty opcji i kolorów. Drzwi posiadają zaawansowane parametry w zakresie termoizolacyjności i bezpieczeństwa antywłamaniowego, co jest istotnym elementem, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo domowników.
Dla osób ceniących najnowocześniejsze rozwiązania, a jednocześnie poszukujących produktów odpornych na uszkodzenia mechaniczne stworzone zostały aluminiowe drzwi tarasowe FUTURO. Zostały wykonane z trzykomorowych kształtowników o różnej szerokości przegrody termicznej – w zależności od wybranego modelu. Można je estetycznie dopasować do elewacji i jej poszczególnych elementów dzięki szerokiej gamie palety RAL oraz kolorów DECOR, a także oklein drewnopodobnych.
Odpowiednia aranżacja tarasu pozwoli na stworzenie idealnego miejsca do odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu i celebrowania dobrych chwil z najbliższymi.

źródło: informacja prasowa

Projekt i wykonanie EVIONICA