WIŚNIOWSKI z kolejnym Diamentem Forbesa

Już po raz szesnasty, w porozumieniu z redakcją Forbes, Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Na liście Diamentów Forbesa 2024 znalazła się firma Mateusz WIŚNIOWSKI, sukcesywnie pracująca na renomę marki WIŚNIOWSKI, polskiego lidera rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń.

W rankingu pojawiły się przedsiębiorstwa, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. A nie był to najłatwiejszy czas, zwłaszcza dla branży budowlanej. Komentując tegoroczne Diamenty, trafnym spostrzeżeniem podzielił się Paweł Zielewski, redaktor naczelny polskiej edycji miesięcznika Forbes: „Cały poprzedni rok dzień w dzień dawał powody, by obronić tezę o toksycznym środowisku, w którym działają polskie firmy, a polscy przedsiębiorcy realizują swoje kolejne pomysły.” Co sprowadza się do podsumowania, że im trudniejsze czasy, tym większa mobilizacja, by stawić czoła wyzwaniom. Potwierdza to również rekordowa liczba laureatów Diamentów Forbesa 2024.

– Marka WIŚNIOWSKI od 35 lat realizuje wizję, w której już w standardzie oferuje klientom wysoką jakość, komfort i dobry design. Sukcesywnie realizujemy strategię rozwoju, stawiając na wykorzystanie najnowszych technologii w procesach biznesowych i produkcyjnych. Nagroda Diamenty Forbesa 2024 utwierdza nas w przekonaniu, że zwrot w stronę cyfrowej transformacji i wdrożenie innowacyjnych narzędzi to właściwy kierunek. Wierzę, że rozbudowa infrastruktury IT zapewni dalszy rozwój oferty i kanałów dystrybucji. Wszystko to ma na celu utrzymanie statusu lidera branży w Polsce oraz osiągnięcie równie silnej pozycji na rynku europejskim – podsumowuje Mateusz Wiśniowski, założyciel i główny reprezentant nagrodzonej spółki, będącej w strukturze organizacyjnej GRUPY WIŚNIOWSKI.

 

źródło: materiał prasowy

Projekt i wykonanie EVIONICA