Przed nami finał projektu Kreator Budownictwa Roku – edycja 2021

Już wkrótce – 18 listopada poznamy kolejnych laureatów prestiżowego projektu Kreator Budownictwa Roku, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń branżowych. Już po raz 11. zostaną przyznane te zaszczytne tytuły.
Uroczysta gala odbędzie się w siedzibie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa przy ulicy Kujawskiej 1 w Warszawie.
Tegoroczną uroczystość otworzy prof. Zbigniew Kledyński, prezes PIIB. Gośćmi honorowymi na gali będą: Dorota Cabańska, p.o. Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, oraz Adam Baryłka, dyrektor Departamentu Architektury, Budownictwa i Geodezji w Ministerstwie Rozwoju i Technologii.

Patronami honorowymi projektu Kreator Budownictwa Roku są Polska Izba Inżynierów Budownictwa oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.
Patronem medialnym wydarzenia jest ogólnopolski dziennik „Rzeczpospolita”, w którym zostanie zamieszczony okolicznościowy, czterostronicowy dodatek z informacjami o projekcie i wyróżnionych laureatach.
Podczas gali wśród laureatów zostaną wylosowane 3 podwójne, siedmiodniowe wycieczki do Turcji, ufundowane przez Partnera projektu – biuro podróży Premio Travel. Partner biznesowy tegorocznej edycji projektu – Pieniny Spa Resort wręczy również wylosowanym 2 laureatom podwójne vouchery, które są zaproszeniem do weekendowego pobytu w Modrzewie Park Hotel 5* w Szczawnicy.
Przed nami finał projektu. Do zobaczenia na gali!

 

Projekt i wykonanie EVIONICA