Wypowiedź Rafała Michalskiego z Grupy Blachotrapez na temat cyfryzacji w budownictwie

O cyfryzacji w sektorze budowlanym i jej wpływie na innowacje mówi się już od dłuższego czasu. Sam z ciekawością przyglądam się nowym projektom inwestycyjnym w metodyce BIM. W firmie Blachotrapez zwracamy szczególną uwagę na to, by jak najlepiej w całym cyklu funkcjonowania wykorzystać zarówno dane podstawowe, jak i metadane. Wizualizacja projektów, zastosowanie techniki Just in Time czy korzystanie ze wspólnej bazy danych pozwalają nam realizować projekty wyróżniające nas spośród konkurencji. Program BT Ekspert oraz BT News, czyli nasze programy eksperckie tworzone przez specjalistów branżowych, dostarczają komplet informacji na temat zastosowań oraz ciekawostek branży dekarskiej. ,

Chcemy być jeszcze bliżej naszych klientów, inwestorów i partnerów. Budownictwo pełną parą przechodzi czwartą rewolucję przemysłową, czyli transformację cyfrową, na którą jesteśmy gotowi, wykorzystując rozwój nowych technologii i uwzględniając je w naszym modelu biznesowym.  

Wypowiedź Rafała Michalskiego, prezesa Grupa Blachotrapez została zamieszczona w Inżynierze Budownictwa, wydanie 5/2021.

 

Projekt i wykonanie EVIONICA