Bądź Kreatorem Budownictwa Roku!

W tym roku odbędzie się 11 edycja projektu Kreator Budownictwa Roku, skierowana do osób i firm, które każdego dnia inspirują, motywują do działania i świadomie budują swoją markę.

Naszym celem, jako organizatora projektu – Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa –  jest nagradzanie i promocja firm, które cieszą się uznaniem na rynku budowlanym, a także takich, które dopiero rozwijają skrzydła w tym sektorze. Uhonorowane firmy w projekcie Kreator Budownictwa Roku pozytywnie kontrastują wśród innych i mogą stanowić wzór do naśladowania. Jednak budownictwo to nie tylko firmy, ale także ludzie. Wyróżniamy osoby, które osiągnęły sukces zawodowy, niekiedy ciężką pracą, odznaczające się kunsztem w zarządzaniu i charyzmą, a przede wszystkim doceniamy ich przedsiębiorczość i … kreatywność! Zwracamy także uwagę na oferowane produkty i inwestycje tych firm, które są znane i zostały docenione przez rynek budowlanym lub są nowością – wspierając wówczas ich promocję.

Laureatom naszego projektu zapewniamy nagłośnienie sukcesu firmy, osiągnięć i promocję oferowanych produktów lub inwestycji, z wykorzystaniem dostępnych mediów. Zaliczyć tu można miesięcznik Inżynier Budownictwa – publikacja, o nakładzie kontrolowanym (ZKDP) pod 120 tys. egzemplarzy, newslettery, strony internetowe – www.kreatorbudownictwaroku.pl, www.inzynierbudownictwa.pl, www.piiib.org.pl, www.izbudujemy.pl, aplikacja mobilna, a także liczne media społecznościowe. Jednak clou projektu jest organizowana przez nas gala, podczas której ogłaszani są laureaci tytułu Kreator Budownictwa Roku. W ubiegłym roku wydarzenie to odbyło się online, ale w latach ubiegłych gościło w znanych i wyjątkowych miejscach, np. w Łazienkach Królewskich w Warszawie (2019 r.). Atmosfera panująca podczas gali sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, nie tylko z laureatami, ale i gośćmi honorowymi, co w dalszej perspektywie może przełożyć się na podjęcie nowych wyzwań lub współpracy.

Projekt Kreator Budownictwa Roku objęty jest Honorowym Patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Ogłoszenie laureatów Kreator Budownictwa Roku 2021 i wręczenie certyfikatów odbędzie się podczas uroczystej gali w listopadzie 2021 r.
Dołącz do klubu Laureatów Kreatorów Budownictwa Roku!

Skontaktuj się z nami – Wydawnictwem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa i dowiedz się, jak otrzymać tytuł Kreator Budownictwa Roku 2021. Zapraszamy.

Projekt i wykonanie EVIONICA