19 listopada 2020 r. - Gala Kreator Budownictwa Roku w Warszawie

Z ogromną przyjemnością informujemy, że jubileuszowa gala przyznania po raz 10. Certyfikatów Kreator Budownictwa Roku prekursorom branży budowlanej odbędzie się 19 listopada 2020 r.  w siedzibie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, przy ulicy Kujawskiej 1 w Warszawie.

Tego dnia poznamy tegorocznych laureatów prestiżowego projektu organizowanego przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Dotychczas nagradzaliśmy osoby i firmy, a tej jesieni po raz pierwszy wyróżnimy także produkty oraz inwestycje, które mają wpływ na rozwój branży budowlanej.

W tym roku gala będzie wyjątkowa, nietylko dlatego, że jest to 10. edycja naszego projektu, ale również dlatego, że musimy funkcjonować w nowej, dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości związanej z pandemią COVID-19. Dlatego wręczenie Certyfikatów Kreator Budownictwa Roku 2020 odbędzie się przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego. Laureaci, którzy nie zdecydują się na udział w naszym wydarzeniu osobiście, będą mogli w nim uczestniczyć za pomocą wideorelacji.

Projekt Kreator Budownictwa Roku 2020 odbywa się pod patronatem honorowym i z udziałem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.
 

Siedziba Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Warszawa

 

Projekt i wykonanie EVIONICA