Zespół BMI Polska robi pompki w ramach akcji #GaszynChallenge

Jedna ze spółek z rodziny BMI Polska została nominowana w ramach akcji #GaszynChallenge, akcji wspierającej zbiórkę funduszy na leczenie chorych dzieci. Zespół BMI Braas z wielką przyjemnością przystąpił do zadania – dokonał wpłaty i na opolskiej ziemi pompował dla 2- letniego Ksawerego, który walczy z wyjątkowo trudnym przeciwnikiem – SMA. Co więcej, nominował 2 kolejne spółki z rodziny BMI Polska - BMI Icopal  oraz BMI Awak. Pompowała cała grupa!

Firma BMI Braas, nominowana przez Schiedel Polska i Centrum Zaopatrzenia Budowlanego Hadex Sp. z o.o., z zapałem przyjęła wyzwanie w ramach akcji #GaszynChallenge. „Nie mamy wątpliwości, że warto pomagać. Kibicujemy tego typu akcjom i z przekonaniem się w nie angażujemy.” – mówi Włodzimierz Kurpiński, Dyrektor Marketingu BMI Polska. Na swoim pompowaniu i wpłatach BMI Braas nie poprzestał. Nominował i zaangażował kolejne dwie spółki z Grupy, BMI Icopal oraz BMI Awak., które z również podjęły wyzwanie i pompowały dla małego Ksawerego. Efekt skali został osiągnięty.

Co należało zrobić w ramach akcji? Nominowani mieli za zadanie wykonać 10 pompek, opublikować na wybranym portalu społecznościowym film z realizacji zadania oraz nominować kolejne trzy osoby/firmy do podjęcia wyzwania. Jeśli ćwiczenie zostało wykonane, należało wpłacić minimum 5 zł na konto Ksawerego, jeżeli nie, minimum 10 zł. Zasady były łamane, ale tylko w górę!

Filmy Grupy BMI Polska z akcji #GaszynChallenge można zobaczyć na fanpage’u BMI Polska:
https://www.facebook.com/watch/?v=664581454095494
https://www.facebook.com/watch/?v=652607898944176
https://www.facebook.com/watch/?v=276603177098417

O całej akcji i historii Ksawerego można przeczytać na stronie: www.siepomaga.pl/gaszynchallengeksawery

źródło: informacja prasowa

 

 

 

Projekt i wykonanie EVIONICA