Kreator Budownictwa Roku

Szanowni Państwo,

Już niebawem poznamy tegorocznych laureatów prestiżowego projektu pod nazwą „Kreator Budownictwa Roku”, który na stałe wpisał się już w kalendarz branżowych wydarzeń na polskim rynku.

Od lat projekt ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najlepszych osób  i firm w branży budowlanej. W ten sposób chcemy docenić ich zaangażowanie w rozwój budownictwa, m.in. poprzez  wprowadzanie nowych technologii i rozwiązań, jakość oferowanych usług, a także społeczną odpowiedzialność biznesu, czyli dobroczynność nie tylko od święta.

Pomysłodawcą projektu „Kreator Budownictwa Roku” od 2011 roku jest Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, które tytułem tym pragnie promować dobre praktyki, etyczne zachowania, ale przede wszystkim inspirować i motywować nagrodzonych do dalszych działań w rozwój budownictwa nie tylko Polsce, ale i za granicą.  

Projekt skierowany jest do osób zarządzających przedsiębiorstwami budowlanymi oraz do producentów materiałów budowlanych, biur architektonicznych i projektowych, firm doradczych, inwestorów, deweloperów oraz generalnych wykonawców.

Od samego początku patronat honorowy sprawuje nad nim Polska Izba Inżynierów Budownictwa, a po raz pierwszy w tym roku patronat medialny objął dziennik „Rzeczpospolita”, w którym z okazji ósmej edycji wręczenia Certyfikatu „Kreator Budownictwa Roku” 2018  zamieścimy kilkustronicowy  dodatek  wraz  z prezentacją tegorocznych laureatów.  Sponsorem głównym edycji projektu 2018 jest Ergo Hestia.

Ponadto w czasie gali odbędzie się prezentacja najnowszego modelu Sprintera marki Mercedes-Benz. Samochód ten został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i do każdego specjalistycznego zadania transportowego.

W tym roku finałową galę poprowadzi znana aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna oraz wokalistka Anna Dereszowska. Kinomanom znana przede wszystkim z roli Korby w filmowym przeboju „Lejdis” oraz z takich obrazów jak: „Nigdy nie mów nigdy”, „Randka w ciemno”, „Kamienie na szaniec”, „Dzień dobry kocham Cię” czy „Porady na zdrady”. Jeszcze w tym roku zobaczymy ją w komedii pt. "Pech to nie grzech".

Zapraszam serdecznie Państwa do udziału i do zobaczenia na uroczystej gali 22 listopada br. w Pałacu Sobańskich przy Trakcie Królewskim w Warszawie.
                           
Prezes zarządu,
Jaromir Kuśmider

 

 

    Organizator:     Patronat honorowy:      Patronat medialny:     Sponsor główny:


 

Projekt i wykonanie EVIONICA