Agnieszka Hyży poprowadzi galę Kreator Budownictwa Roku 2020

Finał 10. edycji projektu Kreator Budownictwa Roku odbędzie się  już wkrótce - 19 listopada 2020 r. Wówczas po raz kolejny poznamy laureatów prestiżowego projektu, w którym nagradzamy osoby i firmy posiadające pasję tworzenia, a swoją działalnością kształtujące rynek budowlany w Polsce oraz za granicą. Gala odbywa się pod patronatem i z udziałem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Certyfikaty tegorocznym laureatom wręczy prof. dr hab. inż. Zbigniew Kledyński, prezes PIIB, a także Aneta Grinberg-Iwańska, prezes zarządu Wydawnictwa PIIB.

Tegoroczną galę wręczenia Certyfikatów Kreator Budownictwa Roku 2020 poprowadzi znana dziennikarka i prezenterka Agnieszka Hyży. Od 15 lat związana z Telewizją Polsat – gospodyni wielu programów telewizyjnych, festiwali i koncertów na żywo. Pomysłodawczyni platformy WeddingShow i redaktorka naczelna kwartalnika o tej samej nazwie. Dyrektor kreatywna największego portalu ślubnego w Europie, wedding.pl. Od roku CEO & Director of Public Relations How2, pierwszej w Polsce platformy z interaktywnymi ebookami. Oprócz tego od lat produkuje i prowadzi różnego rodzaju eventy, konferencje czy kongresy. Prywatnie – zapalona narciarka i szczęśliwa mama.  

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbędzie się 19 listopada o godz. 13:00 w siedzibie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa przy ul. Kujawskiej 1 w Warszawie.

 

Projekt i wykonanie EVIONICA