BMI Braas i BMI Icopal - Złote Budowlane Marki Roku 2020

Znane są wyniki jednego z najbardziej wiarygodnych w Polsce rankingów – Budowlanej Marki Roku, który opracowywany jest na podstawie ogólnopolskiego badania realizowanego przez Centrum Badań i Analiz Rynku. Celem projektu jest wyłonienie najlepszych, zdaniem fachowców, producentów materiałów budowlanych. Tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2020 otrzymały BMI Braas i BMI Icopal.

BMI Braas i BMI Icopal należą do międzynarodowej grupy BMI, wiodącego producenta systemów dachowych dedykowanych na dachy płaskie i skośne. Renoma i zaufanie, jakim cieszą się spółki pozwalają BMI zajmować pozycję lidera na rynku pokryć dachowych w Polsce.

W tegorocznej edycji projektu Grupa BMI otrzymała dwa wyróżnienia. BMI Braas po raz kolejny otrzymała laur Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii pokrycia dachowe ciężkie, BMI Icopal - w kategorii pokrycia bitumiczne. „Jesteśmy zaszczyceni i dumni, szczególnie, że to nagroda przyznawana na podstawie opinii i badań przeprowadzonych wśród wykonawców, którzy jakość produktów oceniają na podstawie wieloletniego doświadczenia i praktyki. To dla nas wyraźny sygnał, że działania, które prowadzimy, odpowiadają oczekiwaniom rynku. To jednocześnie wyróżnienie, ale i mobilizacja do utrzymywania najwyższej jakości naszych produktów i usług. Warto podkreślić, że otrzymane nagrody są wynikiem wytężonej pracy zespołów obu marek, za co serdecznie dziękujemy.” – mówi Włodzimierz Kurpiński, dyrektor marketingu BMI Polska.

Nowe kategorie w 2020 roku

Edycja rankingu w 2020 roku została wzbogacona o trzy nowe kategorie: generalny wykonawca przyjazny firmom budowlanym, odzież robocza oraz pokrycia dachowe bitumiczne. Nastąpiła też zmiana dotycząca kategorii pokrycia dachowe lekkie, aktualna nazwa to pokrycia dachowe blaszane. W sumie ranking w tym roku opracowany jest dla 44 kategorii materiałów budowlanych. Wyniki ogłoszone zostaną publicznie 1 października 2020 podczas uroczystej Gali.

źródło: informacja prasowa

 

 

 

Projekt i wykonanie EVIONICA