Covid-19 a higiena rąk

Jakie produkty wybrać do skutecznego mycia rąk i do skutecznej dezynfekcji?

W sanitariatach publicznych duża liczba użytkowników zwiększa ryzyko skażenia wywołanego przez kontakt z dłonią. W tym okresie pandemii idealna higiena rąk jest pierwszym, niezbędnym gestem stanowiącym barierę, aby się chronić.
Zobacz wybraną ofertę produktów bez kontaktu z dłonią, które gwarantują najwyższy poziom higieny i oszczędności wody. Produkty zostały specjalnie opracowane przez fimę DELABIE i są przeznaczone do umywalek, pisuarów i WC w budynkach użyteczności publicznej.
 

Dozownik bez kontaktu z dłonią Mydło / Żel wodno-alkoholowy
Ten elektroniczny dozownik pozwala na użycie z mydłem lub żelem wodno-alkoholowym bez kontaktu z dłonią, celem optymalnego mycia lub dezynfekcji rąk. Jego bardzo niskie zużycie energii pozwala na zrównoważone zasilanie za pomocą zwykłych baterii. Pokrywa ze stali nierdzewnej 304 z zamknięciem na zamek. Duża pojemność: 1 litr. Szybka instalacja i konserwacja.
 
Zawór do umywalki bez kontaktu z dłonią - TEMPOMATIC 4  
Ten zawór elektroniczny uruchamia się automatycznie bez kontaktu z dłonią po wykryciu rąk w polu detekcji, co zapobiega przenoszeniu zarazków.
Dzięki zintegrowanym w korpusie bateriom TEMPOMATIC 4 może być zainstalowany bez dodatkowych regulacji i w kilka minut zastępuje tradycyjną armaturę.

 

źródło: informacja prasowa

 

 

Projekt i wykonanie EVIONICA