RPP-Mortar - mocna alternatywa dla tradycyjnej zaprawy cementowej do cienkich spoin to już fakt

Tradycję należy szanować, ale w czasach, w których rządzi optymalizacja trzeba się zwrócić w stronę rozwiązań, jakie połączą gwarancję jakości, pewności i trwałości z koncentracją na obniżaniu kosztów, czasu pracy i podnoszeniu efektywności. Wiedzą o tym profesjonaliści i to właśnie dlatego w przypadku prac budowlanych - w szczególności związanych ze wznoszeniem ścian w technologii cienkowarstwowej – wybierają RPP-Mortar.

Optymalizacja to słowo, które aktualnie popularne jest przy planowaniu i doborze produktów do każdej inwestycji budowlanej, nie tylko w trakcie budowy, ale również podczas eksploatacji obiektu. Co się liczy? Obniżanie kosztów samej budowy. Zwiększenie efektywności oraz szybkości pracy. Domyślna minimalizacja kosztów ogrzewania.

Optymalne muszą być też takie cechy produktów, które zapewnią inwestorom i wykonawcom możliwość udokumentowania, że budowa jest realizowana w coraz bardziej popularnym stylu pro-eco. Co to oznacza? Między innymi maksymalizację zysków energetycznych i ograniczenie strat ciepła, technologie przyjazne środowisku czy minimalizację odpadów.

W obu wypadkach nie chodzi tylko o obietnicę, ale faktyczne potwierdzenie jakości produktów dokumentami, które odpowiadają obowiązującym regulacjom prawnym w tym zakresie.

A wszystkim tym wymaganiom w przypadku prac budowlanych związanych ze wznoszeniem ścian odpowiada jeden produkt: RPP-Mortar.

Rawlplug znowu zaskakuje oferując poliuretanową zaprawę murarską do cienkich spoin o niezwykłych parametrach.

źródło: www.rawlplug.com/pl

Projekt i wykonanie EVIONICA