Łukasz Mączyński z Forbuild: Cel nadrzędny – zero wypadków

Zero wypadków to nadrzędny cel Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, które w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia, a swoim zasięgiem obejmuje największe firmy budowlane w Polsce.

Jesteśmy dumni, że nasz system zabezpieczeń SECUMAX jest często stosowany przez sygnatariuszy porozumienia, a na wielu budowach jest standardem zabezpieczeń BHP. Forbuild produkuje i rozwija produkt od 13 lat i ciągle wprowadza elementy uzupełniające. System bazuje na autorskich, opatentowanych rozwiązaniach i obejmuje zabezpieczenia na krawędzi SECUMAX, zabezpieczenia indywidualne SECUMAX Individual oraz zabezpieczenia torowisk SECUMAX Rail. Poza możliwością zakupu, jest dostępny w formie dzierżawy z zapleczem ponad 2 milionów elementów dostępnych dla klientów.
Cieszy coraz większa świadomość BHP i to, że od 2014 roku systematycznie spada liczba wypadków na budowach. Oby ten trend się utrzymał, a hasło „zero wypadków” było drogowskazem wszystkich firm budowlanych.


Wypowiedź Łukasza Mączyńskiego, dyrektora handlowego w Forbuild SA została zamieszczona w Inżynierze Budownictwa, wydanie 7/8 2020.

Projekt i wykonanie EVIONICA